• O Nas

    trochę historii
  • 1

Tatrzański Klub Narciarski TATRA TEAM powstał jesienią 2003 roku w Zakopanem. Klub zrzesza ludzi związanych ze ski-alpinizmem, zarówno sympatyków-amatorów jak i przewodników wysokogórskich, ratowników TOPR a także czołówkę polskich zawodników. TKN TATRA TEAM wraz z TOPR organizuje zawody latem i zimą. Co roku w kwietniu Memoriał Piotra Malinowskiego w ski-alpinizmie, najpopularniejsze zawody rozgrywane w naszym kraju. Techniczne, wymagające z atrakcyjną trasą prowadzącą przez pięć przełęczy Tatr Wysokich. Natomiast w sierpniu, co drugi rok organizowany jest Bieg Ultra Granią Tatr, najtrudniejszy i najpiękniejszy bieg ultra w Polsce.
Jednak głównym celem Klubu TKN TATRA TEAM jest trenowanie i szkolenie zawodników. W naszym Klubie, pod opieką starszych kolegów wyszkolił się Andrzej Bargiel – dawniej zawodnik czołówki światowej aktualnie narciarz ekstremalny, wybitny polski himalaista młodego pokolenia.

W tej chwili w klubie trenuje grupa kadetów pod okiem Szymona Sawickiego. Pierwszym, długoletnim Prezesem Klubu i trenerem klubowych zawodników był Piotr Sadowski.

Zarząd TKN Tatra Team

 

Prezes            Justyna Żyszkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
Vice-Prezes    Szymon Sawicki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Skarbnik         Katarzyna Orłowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Członkowie Zarządu:

                   Tomasz Tywonek

                   Jan Elantkowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Komisja Rewizyjna:

                   Jaga Brzosko

                   Adam Marasek

                   Rajmund Starzyk

 

 

KONTAKT

 

 

Tatrzański Klub Narciarski
TATRA TEAM

ul. Piłsudskiego 63 A
34-500 Zakopane

NIP 736-160-04-69
REGON 492921440

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

NR KONTA

PBS w Zakopanem

43 8821 0009 0000 0003 6650 0001