• Tatrzański Klub Narciarski

  Tatra Team
 • Tatrzański Klub Narciarski

  Tatra Team
 • Tatrzański Klub Narciarski

  Tatra Team
 • Tatrzański Klub Narciarski

  Tatra Team
 • Tatrzański Klub Narciarski

  Tatra Team
 • Tatrzański Klub Narciarski

  Tatra Team
 • Tatrzański Klub Narciarski

  Tatra Team
 • Tatrzański Klub Narciarski

  Tatra Team
 • Tatrzański Klub Narciarski

  Tatra Team
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Wspierają Nas

Należymy do

Aktualności

 • Domyślny
 • Tytuł
 • Data
 • Losowo
 • Wyniki zawodów - pobierz.

  Dziękujemy za uczestnictwo i gratulujemy zwycięzcą :)

  Zobacz
 • Informujemy, że w ramach ogólnopolskiego programu KLUB, we wrześniu 2016r TKN Tatra Team uzyskał dofinansowanie z MSiT na prowadzenie treningów z młodymi zawodnikami naszego klubu. Kupiliśmy sześć zestawów nartorolek do stylu klasycznego, które umożliwiają specjalistyczny trening w okresie bezśnieżnym. Po wstępnym szkoleniu, nasi zawodnicy będą mieli okazją na wykorzystywanie tego sprzętu w trakcie przygotowań do kolejnych sezonów.

  Zobacz
 • Puchar Pilska zawsze stawia przed zawodnikami wysokie wymagania, nie inaczej było w tym roku -podczas 16 edycji tych zawodów.

  Pomimo niewielkiej ilości śniegu, wyścig był długi, liczne manewry techniczno-sprzętowe weryfikowały umiejętności sportowe i obsługę sprzętu.

  Na liczącej 20 km (+1980) trasie wygrali : JozefHlavco i Jakub Sarnik przed Jurajem Lastikiem i Lukasem Trizną, a na trzecim miejscu Jacek Żebracki i Kubą Przystasiem. Pierwszymi paniami na mecie były Ania Figura z naszą klubowiczką - Magdą Kozielską!


  Na trasie krótszej - 10km (+900) po raz kolejny super pokazali się kadeci z naszego Klubu, którzy po raz drugi w tym sezonie obstawili całe podium , a kadetki: Hela Rząsa 2m. i Hanką Marusarz 1m. dzielnie walcząc przez cały wyścig, tym razem zamieniły się miejscami na mecie.

   

  Tekst i foto Szymon Sawicki

  Zobacz
 • Franek Rząsa 7 kadetem Mistrzostw Europy, Krzysiek Wojciechowski 17 - BRAWO CHŁOPAKI !!!

  Pełne wyniki można podejrzeć tu: https://www.mso-chrono.ch

  Zobacz
 • Już za trzy tygodnie, w sobotę 17 sierpnia o 4 rano, wystartują uczestnicy  pierwszego Biegu Ultra Granią Tatr. Będzie to prawdopodobnie najbardziej wymagający bieg górski w Polsce. Trasa prowadząca z Doliny Chochołowskiej, przez Wołowiec i Starorobociański Wierch do Schroniska Ornak, granią Czerwonych Wierchów i Kasprowy, Schronisko Murowaniec, Krzyżne, Wodogrzmoty Mickiewicza i Polanę Waksmundzką kończy się w Kuźnicach, co daje dystans 70km i potężne przewyższenie +5000/-4900m. Dobremu turyście trasa ta zajmuje 2-3 dni, biegacze będą mieli na jej pokonanie zaledwie 17 godzin?

  Zobacz
 • Podczas wyprawy w Himalaje w składzie: Andrzej i Grzesiek Bargiel, Darek Załuski i Marcin Kin. Nasz klubowy kolega - Jędrek zdobył wierzchołek centralny Shishapangmy - 8013m. np. Mało tego, że wszedł to jeszcze zjechał na nartach!!!! Brawo Jędrek!!! Brawa też dla reszty ekipy, która wspierała Andrzeja!

  Więcej info tutaj

  www.andrzejbargiel.com 

  Zobacz
 • Poniżej krótka relacja Bartka Korzeniowskiego, naszego zawodnika na Pierra Mencie 2013

  Pierra Menta

  Kilka liczb i faktów
  Wielkie podziękowania dla Ani!!!! oraz wszystkich osób z którymi maiłem przyjemność spędzenia tych kilu dni na przepięknych zawodach.

  Zobacz