• Aktualności

  • 1

Puchar Pilska zawsze stawia przed zawodnikami wysokie wymagania, nie inaczej było w tym roku -podczas 16 edycji tych zawodów.

Pomimo niewielkiej ilości śniegu, wyścig był długi, liczne manewry techniczno-sprzętowe weryfikowały umiejętności sportowe i obsługę sprzętu.

Na liczącej 20 km (+1980) trasie wygrali : JozefHlavco i Jakub Sarnik przed Jurajem Lastikiem i Lukasem Trizną, a na trzecim miejscu Jacek Żebracki i Kubą Przystasiem. Pierwszymi paniami na mecie były Ania Figura z naszą klubowiczką - Magdą Kozielską!


Na trasie krótszej - 10km (+900) po raz kolejny super pokazali się kadeci z naszego Klubu, którzy po raz drugi w tym sezonie obstawili całe podium , a kadetki: Hela Rząsa 2m. i Hanką Marusarz 1m. dzielnie walcząc przez cały wyścig, tym razem zamieniły się miejscami na mecie.

 

Tekst i foto Szymon Sawicki